Szkoła tenisa ziemnego, Obozy tenisowe

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego i do nauki ogólnorozwojowej i elitarnej dyscypliny sportu, jaką jest tenis ziemny. Gwarantujemy, że będziecie Państwo w pełni zadowoleni z prowadzonych przez nas zajęć i treningów, a tenis stanie się nieodłącznym elementem aktywnego spędzania wolnego czasu.

Nasza szkoła tenisa ziemnego działa na terenie Warszawy. Jej głównym celem jest nauka gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie jego techniki. Zajęcia prowadzone są we wszystkich grupach wiekowych, przez instruktorów i trenerów czynnie uprawiających tenis ziemny.


 
Badania Wydolnościowe Karate Lekkoatletyka Piłka Nożna
Sporty Ekstremalne Sporty Motorowe Sporty Piłki I Siatki Sporty Powietrzne
Sporty Siłowe Sporty Terenowe Sporty Walki Sporty Wodne
Sporty Zimowe Sporty Złożone Sporty Zręcznościowe Sztuki Walki
Tenis Wyścigi Samochodowe Żagle
vW kategorii Sport nie dodano jeszcze stron.


Jeżeli chcesz, możesz dodać stronę do kategorii Sport jako pierwszy.

Biuro

Firmy

Informatyka

Kursy

Medycyna

Pozycjonowanie

Reklama

Rekreacja

Sklepy

Sport

Sztuka

Wakacje


Badania wydolnościowe, Karate, Lekkoatletyka, Piłka nożna, Sporty ekstremalne, Sporty motorowe, Sporty piłki i siatki, Sporty powietrzne, Sporty siłowe, Sporty terenowe, Sporty walki, Sporty wodne, Sporty zimowe, Sporty złożone, Sporty zręcznościowe, Sztuki walki, Tenis, Wyścigi samochodowe, Żagle,

MMA

Kubojitsu to nowoczesna sztuka samoobrony klasyfikowana w grupie MMA (Mixed Martial Arts) - po polsku mieszane sztuki walki.

Kubojitsu łączy techniki uderzeń, podcięć i kopnięć takich sportów walki, jak: karate, kickboxing i boks europejski z technikami rzutów, obaleń i chwytów zapaśniczych oraz jiu-jitsu. Walka odbywa się w każdym dystansie, także w zwarciu, zarówno w stójce jak i w parterze. Wiele chwytów pochodzi z zapasów znanych w Stanach Zjednoczonych jako catch wrestling albo catch-as-catch-can. Praktyka samoobrony pokazuje, że często duszenia, dźwignie i zejście do walki w parterze są bardziej skuteczne od zadawania ciosów. Sparing prowadzony jest do całkowitego obezwładnienia przeciwnika. Tak jak w wielu innych walkach typu grappling ćwiczymy zarówno w tradycyjnym gi, jak i w normalnym ubraniu.

Nazwa pochodzi od nazwiska słynnego japońskiego eksperta walki wręcz Takayuki Kubota i słowa jujitsu. Mistrz Kubota stworzył sztukę samoobrony, która stanowi ukoronowanie jego siedemdziesięcioletniego doświadczenia w karate, judo, aikido, zapasach zawodowych i policyjnych technikach interwencyjnych.
Tomasz Piotrkowicz (strona MMA Warszawa )- wykształcenie wyższe przyrodnicze. Jeden z prekursorów japońskich sztuk walki w Polsce. W 1970 r. rozpoczął treningi jiu-jitsu, w dwa lata później karate. W czasie studiów ćwiczył też koreańskie kyoksul. Poza walką wręcz jest ekspertem w posługiwaniu się różnymi brońmi, szczególnie mieczem samurajskim.

Jeden z pierwszych instruktorów sportu karate w Polsce i instruktorów I klasy. Instruktor boksu PZB. Międzynarodowy instruktor sportów chanbara klasy A, sędzia międzynarodowy karate IKA. Nauczyciel wielu warszawskich instruktorów sztuk walki. Autor książek i filmów szkoleniowych z tej tematyki.

Wprowadził w Polsce karate i kobudo Gosoku-ryu, battodo - japońską szermierkę z użyciem ostrych mieczy, spochan - nowoczesną sportową szermierkę japońską, kubotan - narzędzie samoobrony.

Pierwszy Polak, który otrzymał zaszczytny tytuł shihan w karate, posiadacz stopni mistrzowskich w wielu japońskich sztukach walki.