:: Tanie flagi reklamowe Warszawa ::


Flagi są nośnikiem reklamy wizualnej wykonywanym na materiałach tekstylnych, o zawartości poliestru od 30% do 100% procent. Nadruki wykonywane są metodą druku termotransferowego, który zapewnia wieloletnią trwałość i wysoką jakość, nasycenie barw oraz możliwość wykonywania pełnokolorowych i skomplikowanych grafik. Flagi poliestrowe zadrukowane dzięki technologii termotransferowej można prać. prasować i wystawiać na działanie promieni słonecznych nie obawiając się o utratę jakości, bowiem kolor wnika głęboko w strukturę materiału.

Materiał flagowy występuje także w wersji light- flagi light mają mniejszą gramaturę, są bardziej przezroczyste.
Niewątpliwym atutem banerów tekstylnych i flag jest ich niewielka waga- są zdecydowanie lżejsze niż banery winylowe, oraz dużo łatwiejsze w transporcie- nie zagniatają się na stałe i można je bez problemu zwinąć.
Nadruk znajdujący się na fladze jest praktycznie nieścieralny i nie traci na jakości w czasie nawet wieloletniego użytkowania. Flaga reklamowa jest widoczną i efektowną formą prezentacji oferty handlowo- usługowej firmy i skutecznym elementem kampanii reklamowej. Na fladze można umieścić zarówno logo i nazwę firmy, jak i nawet najbardziej skomplikowane grafiki, zdjęcia produktów. Flagi reklamowe charakteryzują się dużą odpornością na niesprzyjające warunki pogodowe, kolory uzyskane dzięki metodzie druku termotransferowego nie blakną wystawione na oddziaływanie światła słonecznego. Flagi reklamowe mogą dobrze służyć przez wiele lat nie tracąc nic ze swojej początkowej jakośći i koloru.
 
http://www.flagi-windery.pl Windery reklamowe

http://www.flagi-windery.pl Windery reklamowe

http://www.flagi-windery.pl
Oferujemy flagi reklamowe na masztach przenośnych czyli bowflagi. W ofercie dostępne są dwa zasadnicze rodzaje winderów, FULL oraz HALF. W wersji FULL trzy różne typy, natomiast w wersji HALF dwa mode
Opis strony http://www.flagi-windery.pl Windery reklamowe
Kategoria: Flagi

Biuro

Firmy

Informatyka

Kursy

Medycyna

Pozycjonowanie

Reklama

Rekreacja

Sklepy

Sport

Sztuka

Wakacje

Tanie flagi reklamowe to wizualnie efektowny, prosty i skuteczny środek na zareklamowanie oferty naszej firmy, bądź przedstawienie oferty, czy zaprezentowanie szerokiej publiczności naszego logo i nazwy. Atrakcyjna forma przekazu outdoorowego, jakim jest dumnie powiewająca na wietrze, wielobarwna flaga, nie należy do drogich form reklamy- wręcz przeciwinie, przy okazji jest tania, trwała i łatwa w transporcie. Przechowywanie flagi jest bardzo wygodnie- dzięki technologii druku termotransferowego kolor można bez obaw eksponować na światło słoneczne, nie wyblaknie, nie straci na jakości i nie zmienia się pod wpływem warunków atmosferycznych przez wiele lat. Nadruki wykonywane są na materiałach o wysokiej zawartości poliestru, co umożliwia pranie i prasowanie flagi bez najmniejszego jej uszkodzenia. Materiał ma strukturę siatki, a nadruk widoczny jest z obu stron. Nadruk jest praktycznie niezniszczalny, ponieważ przy zastosowaniu druku termotransferowego farba wnika głęboko w strukturę siatki. Flagę można bez problemu zdjąć z miejsca ekspozycji, zwinąć i rozwiesić w zupełnie innym miejscu, w czym zaznacza się przewaga tej formy reklamy zewnętrznej nad ciężkim banerem winylowym.
Jest idealnym rozwiązaniem na ekspozycje na targach, czy imprezach plenerowych. Dzięki temu, że flagi reklamowe można wielokrotnie prać, składać i zwijać, będą dobrze służyć na stoiskach naszej firmy przez długi czas. Na fladze można umieścić zarówno logo i nazwę firmy, jak i nawet najbardziej skomplikowane grafiki, zdjęcia produktów- co jest nie do uzyskania np. na banerze wyklejanym z folii. Flaga reklamowa jest, jak widać, bardzo dobrym rozwiązaniem reklamy wizualnej, spełniającym założenia tej formy- widoczność, atrakcyjność dla oka, a także ekonomicznym, gdyż wykonanie flagi nie pociąga za sobą wysokich kosztów, a gotowy produkt może służyć nam przez wiele lat nie tracąc swej pierwotnej jakości.